A 65 Hattat

Ynt: A 65 Hattat

Holland link=topic=47470.msg459193#msg459193 date=1319296743' Alıntı:
Traktörü alana ilk fotodaki çayı da hediye ediyolar galiba. :D
Güzel traktör gibi duruyor ama, açıkçası Universal faciasından sonra Hattat ' ın bulaştığı işlere pek güvenesim gelmiyor. Ayrıca muhtarın dediği gibi hidrolik çıkışlarını biraz daha yükseğe koyabilirlerdi. :D
Paylaşım için teşekkürler...
tabi gardaşlık hidrolik çıkışlarının asıl yeri kabindide azcık aşağı almışlar :D

hıdrolık cıkış yerlerınınyerı super olmuş arkada tesvıye cekme ve valfler takılı her işte buyuk kolaylık.... koltuk altında olsa kullanımı cok zor oluyor böle yaptıgın işi görerek taktıgı tesvıye yada başka bır aletı görerek ayarlayabılırsın.. bakış acısı aynı ıstıkamette olması guzel :8

fatih ödemişli link=topic=47470.msg463373#msg463373 date=1320163441' Alıntı:
gelelı ıkı gun oldu bıtane tek cker a65 şu paraydı bu paraydı agzımızı acarken adam gelmış 43 vermiş almış gıtmış bıdahakıde aralık ortasıda gelcek fabrıka fıllandıyaya ıhracat yapıyormuş : ' (
hayırlısı fatih 4x4 nü al başka oluyor dönüşlerde sorun yaratsada 4x4 bambaşka

patateste kırık iş cok oluyor bızım burda cıft capa cıft doldurma gubre surgu 7 defa ılac ız yaıp sulama vs. vs. arazılerde kucuk parcalı...asıl ılac işi içın cok guzel olacak kerın altı240 s den ve tt65 den bır karış yuksek ılacta gırıp cıktıgımız yer tren yolu gıbı oluyor bıtkı kendıne zor gelıyor zor topluyor kendını yoksa arazım bıraz daha genış olsa patatesı hep bır tlden satsam bıtane 110 maxı kılımalı kabınlıde düşünuyorum gercı bız duşunurkene adamlar uyguluyor gıttı tay gıbı motor bekle artık bır ay daha ;D

arkadaslar bende bir ara cok niyetlendim gittim bayide bindim dolandım fakat motoru sanki tutan birşey vardı motor giderken zorluk cekerek gidiyodu ondan dolayı hattata karsı olan sempatim azaldı acaba motorun sıfır oldugundanmı kaynaklanıyo sonradan düzeliyormu yoksa hepsimi böyle

biz sıfır aldık benimki a50 4x4 traktör yakşaşık 300 saate kadar çok bayılıyordu yani düzyolda bile gidemiyordu ama şuan 850 saatte ve geldiğinden çok farklı. daha seri oldu yani motor açılasıya kadar gitmiyor. bizimki böyle.