65 km/h hız yapan D30 agroplus 410 !!!

Arkadaşlar netde gezinirken ilgimi çeken sizinde ilginizi çekeceğini düşündüğüm bir videoyu burada paylaşmak istedim.SDF grubunun iyi hız yaptığını bilirdim de ama bu kadarını hiç beklmemezdim hız müşürü bozuk değilse yol da kullanım için çok uygun bir traktör.
[video=youtube;Tv7nWsQQmQ8]https://www.youtube.com/watch?v=Tv7nWsQQmQ8[/video]

Traktör zaten hafif beygirine göre o hızla lastik ebatınında katkısıyla en ufak tümsekte lastik top gibi havalanır seker ben 45 km hızla gidecek yol zor buluyorum akıllı işi deil :) kazaya davetiye çıkarır fabrika çıkışı hız zaten 43km falan oluyor.hız sınırlayıcı düğmeyi devreden kaldırmış olmalı :)

Bu traktörlerde lastik ebatlarının yazıldığı dijital bir bölüm var oraya farklı ebatlar girdiğin zaman traktörün hızını farklı gösteriyor muhtemelen o traktör o hızı yapmıyordur zaten yanında bir araba veya farklı yine hızını dijital olarak gösteren bir traktörle denesinler o hızın yanlış olduğunu göreceklerdir..

• Beğen
Tepkiler: Erdem8706
Bu traktörlerde lastik ebatlarının yazıldığı dijital bir bölüm var oraya farklı ebatlar girdiğin zaman traktörün hızını farklı gösteriyor muhtemelen o traktör o hızı yapmıyordur zaten yanında bir araba veya farklı yine hızını dijital olarak gösteren bir traktörle denesinler o hızın yanlış olduğunu göreceklerdir..

Yok yapıyo bizdede aynısı var 1800 dd 40 km gidiyor sınırlayıcı var 1800 dd geçmiyo bu motorda devre dışı bırakmışlar sınırlayıcıyı

Same Argon 3^75 28 cant 2600 devir net 70 km/h hız yapıyor, denedik.
Yol vitesi 1800 devirle 40 km/h hızla gidebilmek için konulmuş.
Hız felakettir.Süspansiyon olmadığı için yumruk kadar taşın üstünden geçse motoru yoldan atar.

Same Argon 3^75 28 cant 2600 devir net 70 km/h hız yapıyor, denedik.
Yol vitesi 1800 devirle 40 km/h hızla gidebilmek için konulmuş.
Hız felakettir.Süspansiyon olmadığı için yumruk kadar taşın üstünden geçse motoru yoldan atar.

70 kilometre mi?
Benim jd 65 2600 devirde en fazla 35-36 demekki aynı devirde iki kat hız tek rakibi VALTRA