5612 massey ferguson nasıl

5600 serisi 5400 den daha donanımlı bir makina ayrıca motoru commanrail 5450 den biraz daha güçlü olacağı kanaatindeyim yalnız 5600 serisinin bazılarında motorda yağ yakma problemi duydum alacağınız traktörü iyi araştırmanızı öneririm

Bize uyan, size uymaz, size uyan bize uymaz.Toprak yapısı değişiyor.Kullanmadım fakat yaş zemin pulluk performansını beğenmeyip değiştireni gördük.Teknik verileri kataloglarda 5450 den üstün bir modeldir.
Yağ yakma problemi kalitesiz yağlarda görülebiliyor, 100 saatte kabarcık ve köpürcük yapar, rengi koyu siyaha döner, parmak arasında damla tutulursa, kopma yapıyorsa yağın ömrü bitmiştir.
Shell Rimula turbosuz Perkins motorda 300 saate kadar dayanıklıdır, orijinal ve kaliteli yağ kullanmakta fayda var.Traktör için 250,500,600 saatlik yağlar var.

mf 5445 i verip 5613 dyna 6 ön suspansiyonlu modelini aldik cekis olarak cok memnunuz yakit olarakda 5445 ile ayni yakiyo sayilir 2 ila 3 lt arasi 2yi cokta gordugum soylenemez ama genel olarak cok memnunum yag eksilttigi dogrudur fakat bakim araligi 500 saat bu sute zarfinda bir miktar eksiltmesi normal diye dusunuyorum sonucta yag eklemiyorum sadece ust cizgiden alt cizgiye kdar eksiltme oldu motor yanlis olmasin 1000 kusur saatte