5100 G türkiye montaj mı

Daha önce case farmall c95 e baktım fiyatı yüksek geldi birde kubota 9540 baktım çok kullanıcıya ulaşamadığım için onuda elemiştim elde deutz 5100g kaldı;
Önümüzdeki hafta için 5100 G almayı düşünüyordum fakat forumdaki şikayetler gözümü korkuttu bir arkadaşımda dolar euro kurundan dolayı artık bu modellerin (5G)bazılarının ithal değilde türkiyede montaj olduğunu söyledi şu an çok karıştı kafam bilgi sahibi arkadaşların yardımını bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Berkaykbta
Daha önce case farmall c95 e baktım fiyatı yüksek geldi birde kubota 9540 baktım çok kullanıcıya ulaşamadığım için onuda elemiştim elde deutz 5100g kaldı;
Önümüzdeki hafta için 5100 G almayı düşünüyordum fakat forumdaki şikayetler gözümü korkuttu bir arkadaşımda dolar euro kurundan dolayı artık bu modellerin (5G)bazılarının ithal değilde türkiyede montaj olduğunu söyledi şu an çok karıştı kafam bilgi sahibi arkadaşların yardımını bekliyorum.
İtalyan montaj.

5G serisi Türkiye de üretilmeye başlandı ama piyasada sıfır olarak ithal montaj belki bulabilirsin Türkiye montaj olduğunu petlas lastiklerden anlarsın 1 hafta önce 175.000₺ ye Sivasta satıldı

• Beğen
Tepkiler: gedikli

Bir arkadaşım 2017de 5090G serisi almıştı,bu yıl bizim ilçeden biri daha aldı. Arkadaşın dediğine göre hidrolik kollar filan farklıymış lastikleri Mitas tı şimdi başka koymuşlar. Böyle birşey yapmaları marka adına kötü olur. Montaj nerede yapıldığı mesele değil aynı model aynı sistem aynı malzeme olsun yeterki, farklılaştırdılarsa hata etmişler.

• Beğen
Tepkiler: naıl_59
Eski t6000 new hollandların tr6 diye Türkiye'de montaj edilmesi gibi sözde euro kurundan dolayı hesaplı motor satacaklar ama tr6.120 300.000 liraya yakındı fiyatı yanlış hatırlamıyorsam interneti kurcalayın bence çok daha hesaplı tamamen avrupa montaj ithal bir traktör bulun alın kafanızda kuşku falan olmasın