Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....,)

Ellerinize sağlık. Çalışmalarınız çok güzel zaman ayırma dışında el becerinizde çok güzel maşallah.

İmreniyoruz hocam eline sağlık class adamsın vesselam

Abi ellerine sağlık. Senden birde tarım müzesi bekliyoruz
Ön dingildeki fren bağlantısını yapacak mısın. Bu frenlerin faydası oluyormu?
Az da olsa faydası vardır. Ama kullanmıyoruz. Aldığımız da yoktu. Öyle de gidiyor. Zaten fazla kullanılan bir römork değil.

Muazzam olmuş abi eline sağlık.

Maşallah müthiş olmuş
ben de Tınaz ın 3 tonluk römorku için tadilata başladım. Tınaz kırmızı boyada kanat akrilik 3055 kodunu kullanıyormuş.fakat fiyatı yüksek olunca malum dewilüxden bir kırmızı bakacağım.sizin kullandığınız Ral 7015 hangi karteladandı.
Renk tavsiyelerinizi bekliyorum

IMG_8974.JPG

Maşallah müthiş olmuş
ben de Tınaz ın 3 tonluk römorku için tadilata başladım. Tınaz kırmızı boyada kanat akrilik 3055 kodunu kullanıyormuş.fakat fiyatı yüksek olunca malum dewilüxden bir kırmızı bakacağım.sizin kullandığınız Ral 7015 hangi karteladandı.
Renk tavsiyelerinizi bekliyorum

Ekli dosyayı görüntüle 33159

Ral kodları her markada aynıdır. Standart olarak veriliyor. Akrilik olursa daha kaliteli oto boyası oluyor. Endüstriyel olursa daha ucuz oluyor. O yüzden Ral olarak kodu verdiğinizde fark etmez. Sadece boya kalitesi fark eder. Marka olarakta pek fark etmez. Markaların özel renk kodları olmadıktan sonra. Ral standart kodtur.