• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

2019 Yonca Sezonunu açtık.

bartu

Trakkolik Üye
Kolaygelsin ağalar
Sağol İsmail, bu tarla ahibi Büyükçekmece Çakmaklı köyüneden burada çiftlik ve tarlaları var, geçen yıl 2 defa Çakmaklı ya ot ve saman bağlamaya gittim hatır için sizin köyden geçiyorum, bu yıl da yulaf bağlamaya çağırıyorlar ama yol uzun gitmek istemiyorum nasıl yapacağım bilmiyorum.

ufukk

Trakkolik Üye
Bereketli olsun Mustafa , inşallah kızışma yapmaz , fotodan sanki nemli gibi biraz , geçen sene bizde yAgmur gelecek diye mecburen biraz erken baglattik , sonra bir kısmı kızışma yaptı , bir miktar balyayi bozup yellendirip yeniden baglattik , ot işi zahmetli biraz

bartu

Trakkolik Üye
Bereketli olsun Mustafa , inşallah kızışma yapmaz , fotodan sanki nemli gibi biraz , geçen sene bizde yAgmur gelecek diye mecburen biraz erken baglattik , sonra bir kısmı kızışma yaptı , bir miktar balyayi bozup yellendirip yeniden baglattik , ot işi zahmetli biraz
Sağol Ufuk, otların bazıları yaşti ağır olan balyaları ayrı koyup patlattılar samanlıkta, hayvanda kalaba yedeirmislerdir bile onları.

Üst Alt