2018 Haşmet 110

Vallahi Hocam bende anlamadım herturlu denedim 1400 dd yi denedim olmadı 1800 dd ya kadar çıktım hep ayni yakiyor sabah 8 de başlıyorum hiç durmadan saat 3.5 ta lamba yanıyor 4 te sıfır a düşüyor Perkins çiler geldi baktılar yakit iyi olmayabilir vs dediler

DPF iptali yapıp 135 hp, 510-520 n.m. torka motor gücü güncellemesi denenebilir.

Gaz pedalı farklı gerçi bnmki Perkins motorlu levye ve vites simgesi farklı başla bişi yok. Ben pompayı ayarlattım yakıt ve çekişte cok memlunum arada ufak tefek arızaları oluyor. Dokuz yüz saatte depriyajda bişi yok gerçi servise baktırmıştım ilk baş çok sertti ama şimdi pamuk gibi.

Ben bunu lizing le aldım bu lizing işleri biraz karışık şimdiye kadar ödediğim boşa gidiyor çok düşük bir meblağ kalıyor Du çok zarar edicektim oda etkiledi
O zaman mecburen o kopillerle arayı iyi tut , leasing bitince de , bakarsiniz ekonomik şartlara , çok sevdiyseniz motoru , ikide bir soktunuz , karistirdiniz alin sizin olsun dersiniz :)

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
O zaman mecburen o kopillerle arayı iyi tut , leasing bitince de , bakarsiniz ekonomik şartlara , çok sevdiyseniz motoru , ikide bir soktunuz , karistirdiniz alin sizin olsun dersiniz :)
Kopiller 300 400 beygir paletli traktörler i yapıyorlar caterpillar is makinası servisi de bu erkunt tan anlamıyorlar sanırım yada anlıyor lar da fabrikadan para almak için mi böyle yapıyorlar onu anlayamıyorum adam bütün sanzimani değiştirdi hidrolik yagini değiştirdi filtreleri değiştirmemis delirtiyor adamı ama kızamıyorum da gece bile geliyor problem olunca kopil

• Beğen
Tepkiler: ufukk
Kopiller 300 400 beygir paletli traktörler i yapıyorlar caterpillar is makinası servisi de bu erkunt tan anlamıyorlar sanırım yada anlıyor lar da fabrikadan para almak için mi böyle yapıyorlar onu anlayamıyorum adam bütün sanzimani değiştirdi hidrolik yagini değiştirdi filtreleri değiştirmemis delirtiyor adamı ama kızamıyorum da gece bile geliyor problem olunca kopil
Dediğiniz kadar bilgisi varsa bilerek yapma ihtimali var. Neticede kar odaklı çalışan bir işletme.