2017 elma uretimi satis rakamlari nedir

Merhaba arkadaslar elma üretimini yaptik rabbimin verdigi kadar elmamiz oldu don olayindan dolayi seyrek ama.kaliteli elma oldu
Bahceye gelen tuccarlar elmaya kilo hesabı 1 tl veriyor indirme ucreti bize ait odeme komik bir rakam peşin kalan kisim 2. Ayda alinacak ben vermedim ama verenler oldu sizin bolgelerde durum nedir ben bu yil depoda elmanin 2 den asagi etmeyeceğini düşünüyorum

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo
Merhaba arkadaslar elma üretimini yaptik rabbimin verdigi kadar elmamiz oldu don olayindan dolayi seyrek ama.kaliteli elma oldu
Bahceye gelen tuccarlar elmaya kilo hesabı 1 tl veriyor indirme ucreti bize ait odeme komik bir rakam peşin kalan kisim 2. Ayda alinacak ben vermedim ama verenler oldu sizin bolgelerde durum nedir ben bu yil depoda elmanin 2 den asagi etmeyeceğini düşünüyorum

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Don olayı bizim burdada çok ağır oldu bizim % 60 a kadar kayıp var dondan dolayı 1 Tl ye olurmu abi Allah aşkına ülkede meyve yok verme sakın git soğuk hava deposuna koy bizim kendi depolarımız var koyup kışın satıyoruz eriği bile 3 liraya aldılar burdan tüccarlar 1 TL çok komik rakam elma 2 liradan aşağı gitmemesi lazım bu sene yoksa ZARAR. bizim burda piyasa belli değil daha hasat başlamadı 20 gün var

Merhabalar . Duyumlar o şekilde bu önümüzdeki 5 yılım fiyatlarının tatlı olacagı bilgisi var. Aynen bizi de soğuk vurdu. Elmamız çok az ama inanılmaz kaliteli. Depoya koymanızı öneririm bu kış iyi olacak fiyat bazında allah bereketli etsin [emoji4]

Bizim burda şuan elma piyasası önceki senelere göre güzel gidiyor biz armutu 3 liradan verdik mesela bu sene önceki seneler hiç 3 lirayı görmemişti hep 2-2.5 civarıydı elma satmadık daha bekletiyoruz elmayıda 1.sınıf A kaliteyi 2 den aşağı vermemeyi düşünüyoruz hatta 2.5 dan bile aşağı vermem diyor babam ihracata gidiyor 2.sınıf bile 1.5 a kadar gidiyor bu sene piyasa fena değil yalnız bu ülkede bi sene para eden ürün ertesi sene etmiyor hayırlısı olsun bakalım.

• Beğen
Tepkiler: stemga