2009 MODEL 6460 DYNA 6 ALINIR MI ?

Öncelikle hepinize merhaba . New Holland TD 110 D traktörümü arızalarından dolayı sattım . 2009 Model Massey Ferguson 6460 Dyna6 4472 Saatte Traktör alınır mı ? Arıza çıkartırmı ? traktör elimde kalır mı ?

Öncelikle hepinize merhaba . New Holland TD 110 D traktörümü arızalarından dolayı sattım . 2009 Model Massey Ferguson 6460 Dyna6 4472 Saatte Traktör alınır mı ? Arıza çıkartırmı ? traktör elimde kalır mı ?

Merhaba,

TD110 kaç model ve kaç saatteydi? Ne gibi arızaları oldu?

MF ithal bir traktör olduğu için daha önceki sahibi ve/ve ya sahipleri tarafından hor kullanılmadiysa işinizi fazlasıyla görür.

Şöyle belirteyim efendim Td 110 d arıza yapmaya başladığında 1.5 saaatteydi ilk başta egzos düştü 20 saatte traktörün hiç kullanılmadığı halde teyp bozuldu . 25. saatte traktör çamurlukları kaportaya değiyordu çatladı 50 . saatte klima kayış sıyırdı . 88. saatte akü bitti Vites çok zor geçiyordu oda cabası. 120 saatte kuyruk mili kendi kendine sürekli atıyordu böyle takur tukur 472 saate kadar kullandık. Sonra sattık . Şöyle bi 130 bin liraya kadar bütçemiz var şimdi MF bakıyoruz temizinden . Yerli traktörden soğuttu diyebilirim .

Şöyle belirteyim efendim Td 110 d arıza yapmaya başladığında 1.5 saaatteydi ilk başta egzos düştü 20 saatte traktörün hiç kullanılmadığı halde teyp bozuldu . 25. saatte traktör çamurlukları kaportaya değiyordu çatladı 50 . saatte klima kayış sıyırdı . 88. saatte akü bitti Vites çok zor geçiyordu oda cabası. 120 saatte kuyruk mili kendi kendine sürekli atıyordu böyle takur tukur 472 saate kadar kullandık. Sonra sattık . Şöyle bi 130 bin liraya kadar bütçemiz var şimdi MF bakıyoruz temizinden . Yerli traktörden soğuttu diyebilirim .

Sıfır traktör için çok fazla sorun çıkmış, geçmiş olsun. Umarım yeni tercihinizde benzer sorunlar yaşamasıniz.

Bildik, tanıdık bir MF 6460 olursa bence sizi yarı yolda bırakmaz. Mf 285 dışında hiç MF kullanmadim ancak edindigim bilgilere gore 6460, dyna-6 sanzimanin da etkisiyle TD110 dan sonra çok rahat ve kullanışlı olacaktır sizin için.

Tabi alınabilir 6460 çok iyi bir traktör ve kayde deger kronik arızası yok. fakat ikinci el traktör alınırken dikkatli olmakta fayda var galericiler saati ile çok fazla oynuyorlar traktörün sahibini bulup durumu hakkında bilgi almakta fayda var aksi durumda yağmurdan kaçarken doluya tutulabilir siniz.

Sıfır traktör için çok fazla sorun çıkmış, geçmiş olsun. Umarım yeni tercihinizde benzer sorunlar yaşamasıniz.

Bildik, tanıdık bir MF 6460 olursa bence sizi yarı yolda bırakmaz. Mf 285 dışında hiç MF kullanmadim ancak edindigim bilgilere gore 6460, dyna-6 sanzimanin da etkisiyle TD110 dan sonra çok rahat ve kullanışlı olacaktır sizin için.

Aklınız eğer varsa 285 i satmayın . 10 yıl önce satıp Valtra almıştık . Pişman olduk . kabin yoksa kabin attırın gitsin bu kaliteyi hiç bir traktörde bulamıyoruz .

Alacağın traktörü paylaşıyorum başka seçenek bile arama CETIN CINAR DAN 2010 MODEL MASSEY 5455 DAYNA 4 HATASIZİlan No: 564943968https://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-tarim-makineleri-traktor-cetin-cinar-dan-2010-model-massey-5455-dayna-4-hatasiz-564943968/detay

Bu NH lerin yerlileri alınmaz bunlar koç grubunun adamların yek vızyonu ülkeyi kazıklamak TOFAŞ’larda olduğu gibi
Arkadaşın traktörü epey kafasını agrıtmıs anlattıklarına göre , lakin 1850 saatteki ve td 90 dan çok memnunum. Yakıt çekiş olsun çok iyi , avrupa traktör kadar olmasada rahatlığı da güzel. Bir markayı külliyen kötülemek yanlış olur bence.

bence almayın saat fazla satarken takas hariç sorun yaşatabilir hem mf agco grubu parca kullandigi için parçaları çok pahalı yani ekmeğini yemış sahipleri saat fazla alırsanız da john deere alın saat sorun olmuyor alman şaselerde 6420 6330 gibi temiz bulursanız alın hatta 5720 vardı geçen ğun galeride çol temizdi 5bin saateydi ama orj lastikleri üstundeydi galeri garanti veriyordu mf alınacaksa bence sıfir alinmali 5410 aldı bi arkadaş biraz hain kullandı sifirdi 15 bin masraf etti 900 saate