07.02.2019 güncel et fiyatları

23.04.2009
13,966
23,923
35
Bilecik

Ulusal Kırmızı Et Konseyi’nin Kombinalar ve Kesimhanelerden Alınan Yağsız Dana Kesim ve Yağsız Kuzu Karkas Fiyatları FB_IMG_1549635516472.jpg

Bizim yakın ilçede et, süt kurumu kesime başladı. Fiyatlar tabloda var ve 1 ay vadeli kesim. İnsanlar hayvanlarını bikaç gün aç susuz bırakıp öyle götürüyor ki randuman yükselsin. Birde nakkiye hayvan sahibine aitIMG-20190130-WA0002.jpg

Bizim yakın ilçede et, süt kurumu kesime başladı. Fiyatlar tabloda var ve 1 ay vadeli kesim. İnsanlar hayvanlarını bikaç gün aç susuz bırakıp öyle götürüyor ki randuman yükselsin. Birde nakkiye hayvan sahibine aitEkli dosyayı görüntüle 34598
Ben kestirmedim ama kestirem arkadaşlar ödeme 2 ayı geçiyor diyorlar
Birde yazilinca sıra bekliyorsun diyorlar belli bir sayıya ulaşınca kesim yapıyorlarmış
Randuman hesabı olunca mecbur insanlar aç susuz bırakıyor hayvani
Canli tartiyorlarmis önce
Son kesimde birkac kişi vazgeçmiş vermemiş eti iyice düşük olmuş fiyat
Hayvani kendin teslim ediyorsun mezbahaya
Daha önceki kesimlerde 5 ila 10 dana iyi fiyat yapmış
Bu sabah devamlı mezbahada kesim yapan arkadasim var sohpet ettik çokta umut yok dedi
Bakalim hayırlısı

Ben kestirmedim ama kestirem arkadaşlar ödeme 2 ayı geçiyor diyorlar
Birde yazilinca sıra bekliyorsun diyorlar belli bir sayıya ulaşınca kesim yapıyorlarmış
Randuman hesabı olunca mecbur insanlar aç susuz bırakıyor hayvani
Canli tartiyorlarmis önce
Son kesimde birkac kişi vazgeçmiş vermemiş eti iyice düşük olmuş fiyat
Hayvani kendin teslim ediyorsun mezbahaya
Daha önceki kesimlerde 5 ila 10 dana iyi fiyat yapmış
Bu sabah devamlı mezbahada kesim yapan arkadasim var sohpet ettik çokta umut yok dedi
Bakalim hayırlısı
Zaten iyi gitse şaşardım. Birikmiş hayvanı temizlerler iyşolur demiştim ama devlet bile burun kıvırıyor celep ne yapmaz. Vay halimize...