yulaf yerini hazırlıyoruz

Ynt: yulaf yerini hazırlıyoruz

ekoç link=topic=43829.msg406473#msg406473 date=1306268738' Alıntı:
tamam gel sende bu taraflara benim yer boş hayvanlara bi tanede prefabrik ev yaparız eker dikersin ama buralarda boş yatmak yok sizin orda iş yok burda çok uyy-*s anlş-*ssağol dur abdullah daha 3. ekilecek zuha-*-s zuha-*-s
Tamam o zaman; eğer şu mısırları ekemezsem hazırlıklı eratıda toplayıp geliyorum, hem muhacirliğimiz tazelenmiş olur.. Dedelerimiz ülke sınırı geçip gelmiş, biz bir şehirden bir şehire göçemezsek..:D

Ağır Abi link=topic=43829.msg406491#msg406491 date=1306269712' Alıntı:
Paylaşım için tşk ekipmanların maşallhı var tabiki tumocanında :)
sağol muhtarım anlş-*s
nailyetek link=topic=43829.msg407223#msg407223 date=1306361204' Alıntı:
Tamam o zaman; eğer şu mısırları ekemezsem hazırlıklı eratıda toplayıp geliyorum, hem muhacirliğimiz tazelenmiş olur.. Dedelerimiz ülke sınırı geçip gelmiş, biz bir şehirden bir şehire göçemezsek..:D
valla gel nail kardeş kapımız her zaman açık bi şeyler yaparız anlş-*s anlş-*s

ekoç link=topic=43829.msg407227#msg407227 date=1306361472' Alıntı:
sağol muhtarım anlş-*svalla gel nail kardeş kapımız her zaman açık bi şeyler yaparız anlş-*s anlş-*s
Sağol Ergun.. Taş yerinde ağarırımış derler, yinede aklımızda bulunsun. Dünya hali..
Bu gün tek mutlu olduğum konu; bi adet expres inverter kaynak makinası aldım, köyde ilk..:D
birde bosch gsw 20.180 flex aldım..oda köyde ilk..:D acaba kaynak işinemi atılsam..? :S Yoksa benim konu başlıkları şöyle olacak; ' mısır yerlerini hazırlayamıyorum, mısırları ekemiyorum, fiğleri biçtim bağlatamıyorum.v.s. ' :)

nailyetek link=topic=43829.msg407229#msg407229 date=1306361732' Alıntı:
Sağol Ergun.. Taş yerinde ağarırımış derler, yinede aklımızda bulunsun. Dünya hali..
Bu gün tek mutlu olduğum konu; bi adet expres inverter kaynak makinası aldım, köyde ilk..:D
birde bosch gsw 20.180 flex aldım..oda köyde ilk..:D acaba kaynak işinemi atılsam..? :S Yoksa benim konu başlıkları şöyle olacak; ' mısır yerlerini hazırlayamıyorum, mısırları ekemiyorum, fiğleri biçtim bağlatamıyorum.v.s. ' :)
hayırlı olsun güzel makinadır inverter taşlamayı keşke dewalt alsaydın kalite mükemmeldir sen benim atelyeyi görsen benim diyen demircide yoktur aa çok iyi oluyor *098*- ok-*-s

ekoç link=topic=43829.msg407235#msg407235 date=1306362095' Alıntı:
hayırlı olsun güzel makinadır inverter taşlamayı keşke dewalt alsaydın kalite mükemmeldir sen benim atelyeyi görsen benim diyen demircide yoktur aa çok iyi oluyor *098*- ok-*-s
Sağol Ergun.. Abi, taşlamada Dewalt çok mükemmmel, hatta sırt üstü yere bırakıldığında gezinmeden çalışan tek makinada.. bizim tanıdık nalburda Bosch varmış ısrar edemedim Dewalt diye.. Birde hepsi prc olunca hevesimde kalmadı yani.

Kolay gelsin abi ,karınca misali çalışıyorsunuz MAŞALLAH (tarımda sistemli ve çok çalışan çok kazanır)ekipte güzel mısır ne ekiyorsunuz dane,sılaj? paylaşım için tşk.