Newholland t 3040 parçası

Selamun Aleyküm kıymetli arkadaşlar Newholland t 3040 traktörün 4 çekeri ön tekerlere aktaran milin uçunda bulunan bir tarafı ince bir tarafı kalın diş olan manşonu kaybettim. Serviste fiyat olarak yüksek bir rakam söylediler. Buna uyumlu başka bir traktörün parçası varımdır veya çıkma parça nereden bulabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Selamun Aleyküm kıymetli arkadaşlar Newholland t 3040 traktörün 4 çekeri ön tekerlere aktaran milin uçunda bulunan bir tarafı ince bir tarafı kalın diş olan manşonu kaybettim. Serviste fiyat olarak yüksek bir rakam söylediler. Buna uyumlu başka bir traktörün parçası varımdır veya çıkma parça nereden bulabilirim.
İyi bir özel tamirci yapar kafası çalışan Tümosan parçası ucuz olur onun milini kesip biçip yapar. Özel servis uğraşmaz.
Veya o maşon yerine dişli değilde dışına bir aparat yaparak kama ile tuturula bilir . Sökülme şansı varsa sende yaptira bilirsin kimseye eyvAllah etmeden .

10 cm lik demir pqrcası pahalı olsa nekadar olabilir bende 2 3 yilda bir yeniliyom eb son gecensene 20 tl civarıydı serviste

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin